Dojazd do miasta Zakopane

Posted Wrzesień 28th, 2010 by admin

Zakopane leży w województwie małopolskim. Znajduje się na centralnym południu kraju, co sprawia, że dojazd do niego jest bardzo prosty i prowadzą do niego główne drogi i ulice. Każdy kto planuje podróż do zakopanego może jechać zupełnie w ciemno – bez znajomości drogi – a z pewnością trafi na miejsce, pod warunkiem, że choć trochę będzie znać typografię, geografię polski.

Zakopane jest również małym miasteczkiem, w którym bardzo ciężko jest się zgubić i nawet gdyby… nie ma najmniejszego problemu z odnalezieniem się. Jeżeli jednak czujesz się niepewnie podczas podróży, a do Zakopanego będziesz jechać z daleka, np. znad morza – warto abyś kupić nawigację i dał się poprowadzić czarodziejskiemu głosowi. Nie dość, że unikniesz fotoradarów to dodatkowo będziesz mógł skupić się wyłącznie na prowadzeniu samochodu, a nie szukaniu odpowiedniej ulicy – nawigacja to bardzo pomocny wynalazek.

Jeżeli posiadasz CB radio również może być przydatne, aby uniknąć korków i nie pakować się w naprawdę niewygodne do przejazdu drogi. Dzięki informacjom od innych kierowców będziesz mógł się tego ustrzec. Warto o tym pamiętać zanim ostatni raz zamkniemy drzwi przed podróżą.

Do Zakopanego prowadzą wszystkie drogi… Jak to mówią fani tego miasta :)

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>